Zaznamenal svůj již sedmnáctý gól v letošní sezoně, přesto porážce svého týmu na jihu Čech 1:4 nezabránil. „Pro nás to byl hodně důležitý zápas. Před přestávkou jsme chtěli bodovat, ale bohužel se nám to nepodařilo,“ litoval. „Rozhodující bylo, kdo dá první gól. Podařilo se to soupeři. Nám se nedařily ani přesilovky,“ zlobil se.

Klíčovým momentem zápasu byly dva slepené góly domácích v průběhu pouhých čtyřiadvaceti vteřin ve druhé třetině. „Na takové věci jsme specialisti. Určitě to z naší strany byla především nesoustředěnost,“ kroutil hlavou Bělohlav. „Měli jsme o utkání jinou představu. Chtěli jsme hrát více zezadu, abychom soupeři nedávali tolik prostoru a zbytečně neinkasovali. V útoku jsme chtěli být produktivnější. S jedním gólem těžko budeme vyhrávat,“ nebyl spokojen s výkonem v nedělním utkání na jihu Čech.

Jihočeský odchovanec snižoval jedenáct minut před koncem na 3:1 a ještě věřil ve zvrat. „Šanci jsme pořád ještě cítili,“ ujistil. „S vývojem zápasu už jsme ale nic nedokázali udělat,“ konstatoval.