Motor nastartoval pod trenérem, který v roce 2016 slavil slovenský titul, novou éru, která se projevuje nejen herně, ale i výsledkově. Letošní nadvláda nad WSM ligou zkrátka má svou váhu.

Herní projev týmu se v letošním ročníku znatelně změnil. Úspěšnost na venkovních kluzištích, vyrovnané útoky, neustálý pohyb. Rukopis třiapadesátiletého trenéra je zkrátka znát. „Snažili jsme se udělat další krok směrem k extralize a angažování trenéra Stavjani vnímáme jako jeho důležitou součást. Věříme, že ten hlavní cíl se nám na jaře podaří naplnit a že jsme tak podepsali smlouvu s trenérem pro extraligu," usmíval se prezident klubu Roman Turek při podpisu nového ročního kontraktu.

„Společně s podpisem nového kontraktu se i výrazně posílila trenérova odpovědnost. Bude mít ještě větší, víceméně zásadní vliv na skladbu hráčského kádru a realizačního týmu," dodal.

„Začali jsme tady nějakou práci, kterou chceme nejen dokončit, ale chceme na ni také úspěšně navázat. Jsem moc rád, že u toho mohu i nadále být. Motor je vynikající organizace a České Budějovice hokejem neuvěřitelně žijí, snad budeme i nadále fanoušky těšit," vyprávěl s viditelnou radostí Antonín Stavjaňa po podpisu smlouvy.