Sezona vrcholí, krajská liga zná od neděle složení čtvrtfinálových dvojic. David servis na konci základní části předskočil Veselí a skončil druhý jen o bod za Pískem. Poslední kolo rozhodlo o tom, že zkříží hole s bojovníky z Vimperka.

Soudě podle ohlasů, které Deník nasbíral, si „servismani" Vimperk na úvod play off nepřáli, vybírat si ale nemohou. První čtvrtfinálový zápas se hraje v pátek v Hokejovém centru Pouzar (20).

Rudolf Suchánek, útočník: „Dostat Vimperk, to je pro mne velké zklamání… Čekal jsem, že narazíme  na Soběslav, tohle je podle mne nejtěžší soupeř, jakého jsme mohli dostat! Má samé vysoké kluky, hraje nepříjemný, agresivní hokej, dobře bruslí. A podle mne na nás docela umí – není to soupeř, kterého bychom v sezoně extra přehrávali. Bude to otevřené… Loni jsme Vimperk v prvním kole vyřadili, tak doufám, že letos to zopakujeme."

Obránce Lukáš Chaloupka: „Těším se o to víc, že druhý, domácí zápas proti Vimperku jsem nehrál – měl jsem stop. Pokud chceme dojít daleko, tak je jedno, jestli máme v prvním kole Vimperk, anebo Soběslav, která na nás vycházela. Porazit musíme každého. S Vimperkem to bude dobrá série. Oni hrají tvrdě, což potvrdili v posledním zápase u nás, kdy nám tři hráče zranili. Ale my máme v obraně a útoku hráče, kteří také umějí hrát tvrdě… Bude to nejatraktivnější duel prvního kola.  Akorát je škoda, že budeme oslabeni. Snad je kádr dost široký, abychom chybějící hráče nahradili."

Tomáš Tupý, obránce: „Jsem zvědav , jaký bude mít krajské play off náboj, zda bude tak vyhrocené, jako když jsem hrál ve druhé lize a ve Francii. Těším se na to, doufám, že vyhrajeme, nejlépe na dva zápasy, a postoupíme dál. Je pravda, že Vimperk předvádí nepříjemný hokej. V posledním utkání napadal ve dvou hráčích, jeho hra nám nesvědčila. V týdnu se na to musíme v tréninku připravit. Proti Vimperku bylo hodně vyloučených, šarvátek, ale to nám nevadí, máme v týmu odolné hráče. Každý musí držet nervy na uzdě, protože teď už je tu play off a záleží na každé chybě, každém vyloučení."

Josef Kučera, brankář: „Je to play off, jde do tuhého. Kdo vypadne, končí mu sezona, takže všichni do toho půjdou naplno. Vimperk má svou kvalitu, což potvrdil tím, že po špatném začátku postoupil do play off. Bude to boj, nic míň, nic víc… Soupeř má dobré přesilovky, střelce, dobrého gólmana a skvělé fanoušky, takže to nebude vůbec jednoduché a musíme se dobře připravit. I když je rozdíl v tabulce pět míst, teď se všechno maže, play off je jiná soutěž! Člověk by řekl, že když je to první kolo, tak se s papírově slabším protivníkem rozkouká, rozehraje, ale my chytli asi toho nejtěžšího soupeře! Co nejlepším výkonem se pokusím pomoci svému týmu do dalšího kola."

Jiří Hanzal, útočník (doma duel s Vimperkem pro zranění nedohrál): „Kdybychom hráli s Petříkovem, těšil bych se úplně stejně, protože je to mé první play off v dresu David servisu! Ale upřímně – mohli jsme dostat lehčího soupeře. Musím uznat, že Vimperk u nás nehrál špatně. Ambice jsou jasné, chceme play off vyhrát, takže každého z těch sedmi týmů musíme zdolat a je jedno, jestli teď, nebo ve finále. Porazit je prostě musíme, i když myslím, že favorit není daný."