„Loňská sezona se nepodařila. Fandové nám ale vesměs věřili a koupili si permanentky i s baráží, kterou jsme nakonec nehráli. Rozhodli jsme se proto s cenou permanentek nehýbat, přestože se v následujícím ročníku bude hrát víc zápasů. Bereme zápasy navíc jako malou odměnu za věrnost. Tou hlavní bude, jak doufáme, lepší herní projev pod novým trenérem Václavem Prospalem,“ shrnul základní myšlenku při rozhodování o ticketingu pro další sezonu generální manažer klubu Stanislav Bednařík.

Už v minulé sezoně mohli fandové využívat moderní systém prodeje, který probíhá zejména on-line přes počítače a mobily. V letošní sezoně bude vše ještě pohodlnější. Současní permanentkáři si mohou své dosavadní místo opětovně zajistit a zaplatit z domova, na stadion si přijdou následně s voucherem už jen pro samotnou permanentku. Úplně klidně třeba až před prvním zápasem (ale nejdříve 18. června). Sleva 200 Kč za věrnost je samozřejmostí.

Noví zájemci o permanentky si mohou vybírat ze všech zbylých míst. Prodloužit permanentku on-line si však mohou jen ti, kteří ji měli na fyzickou osobu, nikoli na právnickou. Ti musí přijít s objednávkou na sekretariát.
„Všichni současní permanentkáři budou mít každopádně v systému své dosavadní místo blokované do jedenáctého července. Do té doby ho musí znovu zaplatit. Ať už on-line, nebo osobně. V opačném případě budou nezaplacená místa uvolňována do prodeje,“ informuje marketingový ředitel klubu Tomáš Kučera.

Pokud někdo preferuje osobní prodej, tak ten bude probíhat na sekretariátu klubu u Jaroslava Firmana od 18. června vždy v pondělí od 9 do 12 a od 13 do 16 hodin, ve středu od 13 do 16.30 hodin. Ve dnech domácích přípravných zápasů se pak bude na sekretariátu prodávat od 15.00.

Permanentkáři budou mít velkou výhodu i v tom, že budou moci plně využívat možnosti motorácké mobilní aplikace. „Budou si tak moci nahrát permanentku do mobilu, objednávat občerstvení přímo na místo, zadat si gratulace na multifunkční kostku a podobně. Výhod bude postupně přibývat,“ vypočítává Kučera.

A ještě luxusnější možnosti mají členové Klubu 1928, kteří dostávají od Motoru nejen občerstvení při zápasech a hodnotné exkluzivní dárky, ale mohou se zúčastňovat i četných klubových akcí s hráči a vedením.

Ceny vstupenek pro sezonu 2018-19 zůstávají také na loňských hodnotách, výhodnost permanentek ale při větším počtu zápasů ještě vzroste. „I přes neúspěšný závěr loňské sezony měli permanentkáři, kteří navštívili všechny zápasy, jedno utkání v průměru maximálně za sto korun a k stání se slevou dokonce za pouhých jednačtyřicet korun. To už se rozhodně vyplatí zamyslet se nad permanentkou,“ dodává Kučera.

Permanentní karta je platná pro všechny domácí přípravné zápasy, domácí zápasy v základní části WSM ligy ledního hokeje a všechny případné zápasy play off, play out či baráže.

Ceny permanentek na příští sezonu: 10000 Kč (Klub 1928), 3600 a 3000 korun k sezení, 2100 k stání a 1950 fanklub.

Ceny permanentek bez baráže: 3000 a 2500 korun k sezení a 1700 k stání. Ceny permanentek na případnou baráž: 1400 a 1250 k sezení a 1000 Kč k stání.

Ceny vstupenek na jednotlivé zápasy v základní části: 140, 120 a 100 korun k sezení a 80 Kč k stání. Ceny vstupenek na play off: 220, 200 a 180 korun k sezení a 160 Kč k stání. Ceny vstupenek na případnou baráž: 250, 230 a 210 korun k sezení a 190 Kč k stání.