V utkání evropské univerzitní hokejové ligy prohrával domácí tým Black Dogs Budweis Vysoké školy technické a ekonomické prohrával s Plzní 0:1. V barvách VŠTE vyrovnával Rolínek na 1:1. Matěj Šafář (na snímku) byl jedním z asistentů, a když před koncem třetiny dal Grauer na 2:1, Šafář byl znovu asistentem, zdálo se, že je rozhodnuto. Na 3:1 ještě v první třetině zvýšil Tejko. Jen 13 vteřin druhé třetiny stačilo Plzni ke kontaktnímu gólu. Domácí pak doplatili na nedisciplinovanost a v přesilovce Plzeň vyrovnala. Zpět si tým VŠTE vzal vedení před druhou přestávkou, autorem gólu byl Holub. Západočeši znovu dorovnali, tentokrát dokonce z trestného střílení. Třetí třetina začala gólem domácích. Prosadil se Prášek. Šestý gól přidal čtyři minuty před koncem ten, kdo kanonádu začal: Rolínek.
Výsledek: Black Dogs Budweis VŠTE – Západočeská univerzita Plzeň 6:5 (3:1, 1:3, 2:1).