Mají skalpy Mountfieldu, Pardubic a Mladé Boleslav, sklonit se museli jen před Spartou. Tři vítězství ze čtyř utkání znamenají pro juniory Motoru nadějný vstup do extraligové sezony!

Trenér Luboš Rob to vidí podobně. „Jsme za ně rádi," přikývne. „Ale nechci říkat, že jsme spokojeni. Věřím, že výhry nám zvedly sebevědomí a posunou nás výkonnostně dál. Chtěl bych, abychom hráli ještě lépe, jsme na hráče nároční," prohlašuje bývalý hokejový kanonýr, jenž vede juniorku v trenérské dvojici s Milanem Kupkou. „Pozitivní je, že věci, které nacvičujeme v tréninku, se objevují v zápasech," podotýká.

Pardubice (8:0) a Mladou Boleslav (6:1) Motor porazil přesvědčivým rozdílem. „Soupeře jsme přestříleli a troufám, si tvrdit, že jsme vyhráli zaslouženě. Nikdo nemůže říct, že bychom vyhráli se štěstím," cení si Luboš Rob.

V pátek junioři hostí Liberec (18) a v sobotu zajíždějí do Hradce Králové. V úvodním duelu doma porazili Mountfield o gól. „Chceme pokračovat, jak jsme začali, a v malém derby vyhrát," přeje si budějovický kouč, jenž má k dispozici kompletní kádr. „Jsme všichni, drobné šrámy řešíme přes týden," hlásí Rob.