Vzhledem ke změně pořadatelství úvodních zápasů (v Ostravě se hraje tenisový Davis Cup) budou Jihočeši začínat doma. Úvodní dva zápasy se budou hrát v Budvar Aréně ve čtvrtek 3. března od 17.30 a o den později od 18.10.

Ceny vstupenek na dvojzápas jsou 600 a 500 korun k sezení a 400 Kč k stání. na jednotlivá utkání budou lístky stát 350 a 300 korun k sezení a 250 k stání.

V pondělí bude od 14 do 18 hodin na pokladně č.1 Budvar Arény probíhat předprodej vstupenek pro držitele základních (červených) permanentních vstupenek. Probíhá pouze předprodej vstupenek na oba zápasy, zájemci o jednotlivá utkání se musí do tohoto data ohlásit na mailu vansa@hokejcb.cz a jejich vstupenky budou k vyzvednutí na sekretariátu klubu.

Předprodej běžných vstupenek na úvodní čtvrtfinálový dvojzápas mezi HC Mountfield a Vítkovicemi bude probíhat ve středu 2. března od 13 do 17 hodin na všech pokladnách Budvar Arény. V tento den je možno zakoupit pouze vstupenky na dvojzápas. Případné zbylé vstupenky budou v prodeji vždy v den konání jednotlivého utkání.

Už tento pátek bude spuštěn internetový prodej vstupenek na čtvrtfinálový dvojzápas mezi Mountfieldem a Vítkovicemi. V prodeji budou vstupenky do sektorů A2, A6, B3, C1, C3, D2, D3 a do sektoru na stání. Nutností zakoupení lístku přes internet je uhrazení plné částky ceny vstupenky. Internetový prodej bude ukončen v pondělí 28. února ve 21.00 hodin, zakoupené vstupenky budou k vyzvednutí v den konání prvního zápasu, tedy 3. března, v pokladně veřejného bruslení.

Další informace k prodeji vstupenek: celosezónní (bílé) permanentky zůstávají v platnosti. Po celé trvání vyřazovacích bojů neplatí volný vstup pro děti do 130 centimetrů a 6 let věku. Při koupi lístků na pokladně není možno využít platební karty. Počet vstupenek na jednu osobu je omezen na deset.