Nový kouč Ladislav Kolda připustil, že to je pro mužstvo dobrá vizitka. „Kluci měli chuť pracovat, něco změnit,“ uvedl. I když v soudech byl zdrženlivý, s hodnocením by raději počkal na další utkání, tak i chválil: výborně podle něj zachytal brankář Šimon Hrubec, v brance tudíž není důvod ke změně.

Změny v sestavě si naopak vyžádala absence útočníka Seidla. „Sestavu děláme i podle toho, zda máme k dispozici Červeného a Havrana,“ upozornil Kolda. Zatímco Červený by dnes měl odjet s juniory do Chomutova, nad Havranem visí otazník: „Měl chřipku. Doufáme, že se alespoň do soboty stihne vyléčit,“ říká Ladislav Kolda. Dnes totiž HC ČB hostí od 12.30 hodin v Budvar aréně vedoucí Karlovy Vary!

Určitě nenastoupí útočník Marek. Má zhmožděné rameno. „Seidl byl ve středu poprvé na tréninku, tak uvidíme, jaká u něj bude reakce. Jinak jsme v pořádku,“ tvrdí trenér.

S kolegy ze střídačky Trummerem a Šrámkem věří, že sezona ještě není ztracena. „Jsme rádi, že se nám ve dvou zápasech povedlo bodovat. Do konce října, kdy končí druhé kolo zápasů, se pokusíme na tyto výsledky navázat a nasbírat co nejvíc bodů, abychom se dostali do play off,“ potvrzuje hlavní trenér Ladislav Kolda.

V pátekHC ČB hraje v Chomutově. Doma s ním v úvodním kole vedl 3:1, ale podlehl 3:4 – tím začala výsledková mizérie juniorů. „Máme jim co oplácet!“ ví trenér Kolda.