„Byli jsme blízko dohodě, ale podepsal do Ruska,“ vysvětluje sportovní manažer klubu Jaroslav Jágr. „Hledáme dál. V hledáčku máme ještě dvě jména,“ ujistil.

Alespoň v úvodu sezony by mohl pomoci Jiří Novotný, jenž stále ještě nemá angažmá. „Jsme v kontaktu a byli bychom rádi, kdyby u nás rozehrál sezonu. Nějaké nabídky má, ale rádi bychom ho tu na začátek sezony měli,“ přeje si Jágr.

V pondělí má manažer schůzku s obráncem Posmykem. „Pokud nebude mít jinou nabídku, tak ho zapojíme do přípravy a byli bychom rádi, kdyby pomohl Táboru,“ naznačuje svou vizi. Střídavý start do Tábora bude mít vyřízeno ještě dalších pět hráčů, naopak Kuchejda se Stejskalem, kteří jsou u Jordánu na hostování, budou mít střídavý start zpět do Mountfieldu.

Novinky přivezl ze zasedání APK generální manažer klubu František Joun. „Osmého září, den před startem extraligy, se budou měřit dresy brankářů všech klubů,“ uvádí.

Významnou novinkou je přímý přenos České televize z každého kola základní části. Přenos bude začínat v 18.00, zápas o deset minut později. „Navíc budou živé vstupy z dalších dvou zápasů. Minutové šoty o přestávce a po zápase jsou chystány i z kabin,“ doplňuje Joun.

Novou záležitostí jsou také bílé domácí dresy a dva hlavní rozhodčí po celou sezonu.