Hokejisté David servisu doma podlehli Havlíčkovu Brodu (3:6) a v boji o osmičku musejí zabrat jinde. Nejlépe ve čtvrtek v Pelhřimově!

„Bojujeme a není nám to nic platné," mračil se trenér Jiří Fedur. Nováček sehrál s druhým týmem tabulky otevřenou partii, vedl 1:0 a 3:2, přesto odcházel z ledu s prázdnou.

„Viděli jste, že v Havlíčkově Brodě je síla. Ale špatně jsme nehráli. Góly jsme dostávali z dorážek před bránou, což by se nám nemělo stávat, a nám tam nic nespadne, i když šance jsme měli. Góly dával soupeř a my bohužel tahali za kratší konec. Kluky chválím za to, že dřeli, makali až do konce. Potřebujeme, aby se k nám přiklonilo trochu štěstí a dali jsme také nějaký laciný gól, protože my se na góly hrozně nadřeme," posteskl si Rudolf Suchánek starší.

Ve čtvrtek by měli odcestovat s týmem k utkání do Pelhřimova i uzdravení marodi Jiří Hanzal a Lukáš Chaloupka. „Po zánětu průdušek jsem dobral antibiotika," hlásí se do hry centr Jiří Hanzal. Na led svého bývalého klubu by měl odjet Adam Vylíčil, a to je dobrá zpráva, protože doma vstřelil Pelhřimovu dva góly. Po nemoci trénuje s týmem druhý brankář Petr Spáčil (s Havlíčkovým Brodem kryl Kúdelovi záda Jaroslav Jágr), naopak stále chybí bek Petr Zich, jenž laboruje s třísly.