Vlašic začíná u českobudějovického týmu neuvěřitelnou šestadvacátou sezonu. Soustředění už tak zažil opravdu spoustu a hned tak ho něco nemůže překvapit ani teď ve Frymburku. „Je to podobné jako vždycky," s úsměvem přikývne. „Jediný rozdíl je snad v tom, že letos tady nemáme kola. S tím nám malinko práce ubylo. Ale jinak se staráme o materiál, který trenéři potřebují pro přípravu. Činky, překážky, medicinbaly. To se nemění."

Zázemí ve Wellness hotelu Frymburk si maséři nemohou vynachválit. „Všechno perfektní," přitakává. „Také podmínky pro tréninky jsou ideální. Hřiště s tartanovou dráhou, fotbalové hřiště s umělou trávou. Když prší, tak můžeme do školní tělocvičny. Paráda," nešetří chválou.

Autorem jídelníčku pro soustředění byl kondiční trenér František Bombic. „Obědy a večeře vaří na hotelu speciálně pro nás. Snídaně jsou pak klasické hotelového typu," informuje Vlašic.

O pitný režim hráčů se starají právě maséři. „Iontové nápoje a čistá voda. Nic jiného kluci při tréninku nepijí," zdůrazní.

Pozitivní bezpochyby je, že nikdo z hráčů nemá žádné větší zdravotní problémy. „Láďa Marek má trošku problémy se stehenním svalem. Jinak je tam vždy jenom nějaké drobné tejpování, ale to je spíše prevence," říká Vlašic. „Trénuje se intenzivně a kratší časové úseky. To se pozitivně projevuje, protože skutečně kluci nemají skoro žádné potíže," chválí Pavel Vlašic.