Ještě si vzpomenete na Jiřího Lálu? Aby ne! Střelec, který se narodí opravdu jen výjimečně. Jeho bomby si fanoušci připomínají dodnes. Bývalý československý hokejový útočník, který největší část kariéry odehrál za TJ Motor České Budějovice, je stříbrným medailistou ze ZOH 1984 a mistrem světa z roku 1985. Ve své kariéře nastřílel 89 gólů v reprezentaci, 297 v československé lize, 230 v německé lize a čtyři ve švýcarské lize. V roce 2010 byl uveden do Síně slávy českého hokeje.

Trenér volejbalistů Vojtěch Zach nabádal hráče, aby si vyřídili voličský průkaz
Volejbalisté volili. Domluvili se v klubu. Kdo nevolil, přispěl do píny!

Přesilovky v provedení dvojice Caldr - Lála vypadaly neuvěřitelně jednoduše. Nahrávka křížem třetiny a bum! Rána jako z děla!

Podobně dokáže vyřešit přesilovku dvojice Pech - Gulaš.

Milan Gulaš je střelec, to vědí všichni. V utkání s Kladnem to byla přesně situace, pro které se vyplatí chodit na hokej. Puk letěl rychle z jedné strany na druhou, nápřah a rána. Lukáš Pech, kzterý nahrával, byl trochu v pozici na úrovni brankové čáry, jeho žabička ale byla dokonalá. Pech pro klademskou obranu byl, že na ledě byla právě tato dvojice. Vypadá to snadno, ale trefte to! Tak pohotově a přesně dokáže napálit letící puk jen pár hráčů na světě. Černá guma prosvištěla vzduchem, kladenský gólman Brízgala nestačil ani pohnout rukavicí. Gól! 5:1! Dělovku, která pleskla o síť v brance, musel ocenit i Jaromír Jágr. Budvar arénou se neslo: Pátá, právě teď odbyla pátá…