Vedoucí duo opět své soky nešetřilo. Milevsko doma nadělilo deset gólů v té době třetím Strakonicím, když o vítězství rozhodlo pěti trefami už v úvodní dvacetiminutovce. Kapitán Jakub Suchan k tomu přispěl třemi góly a stejným počtem asistencí.

Podobně si počínala na jindřichohradeckém ledě Hluboká. Její hráči nastříleli za dvě třetiny osm branek a celkem pokořili svého protivníka jedenácti zásahy. Osmi body za hattrick a pět asistencí se zaskvěla největší hvězda soutěže Martin Hanzal.

Slušně rozjetá už je veselská Lokomotiva. Ta si poradila s Českým Krumlovem, když vyrovnaný souboj rozhodla třemi góly v závěrečné části a v tabulce se zařadila hned za oba největší favority. Tři body získal i druhý tým z Táborska. Soběslav sice ještě v 54. minutě s Vimperkem prohrávala 3:4, ale dvěma góly během jediné minuty vývoj otočila a navrch přidala pojišťovací trefu těsně v závěrečné minutě.

Radomyšl na píseckém ledě přivítala poslední Božetice. Po dvou třetinách svítil na ukazateli stav 5:0, živelná poslední třetina přinesla čtyři góly na každé straně a očekávanou výhru domácího celku.

HC Milevsko – HC Strakonice 10:3 (5:1, 2:2, 3:0)

Branky a nahrávky: 2. Suchan (Březina, Svoboda), 6. Přívozník (Januška, Řezáč), 7. Pouch (Suchan, Svoboda), 9. Březina (Suchan), 18. Suchan (Januška, Janda), 36. V. Krcho (Vochozka, Hubáček), 38. Suchan (Březina, Pouch), 54. Pouch (Suchan, Svoboda), 55. V. Krcho (Svoboda, Vochozka), 57. Janoch (Vochozka, V. Krcho) – 12. Lukeš (Dlouhý, Šebesta), 28. Šebesta (Dlouhý, Lukeš), 40. Šebesta (Dlouhý, Kovář). Rozhodčí: Lukáš – Loucký, Kubeš. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 490.

Střelci Jindřichův Hradec – Hluboká nad Vltavou Knights 2:11 (0:3, 1:5, 1:3)

Branky a nahrávky: 27. Gurka (Janeček, Šimek), 59. Kocar (Šimek, Koláček) – 5. M. Hanzal (Matys, Formánek), 8. Miler (Schmidmayer, Michel), 20. D. Nedorost (M. Hanzal, Rob. Rákosník), 30. Matys (M. Hanzal), 32. Schmidmayer (Škopek, Miler), 39. M. Hanzal (Michel), 40. M. Hanzal (Matys, Formánek), 40. Matys (M. Hanzal, D. Nedorost), 42. Arnold (Moudrý, Rob. Rákosník), 47. Formánek (Schmidmayer, M. Hanzal), 52. Matys (M. Hanzal, Formánek). Rozhodčí: Trnka – Bušta, Dančišin. Vyloučení: 7:4, navíc Egert (JH) do konce. Využití: 0:3. Diváci: 121.

Spartak Soběslav – HC Vimperk 6:4 (1:1, 2:0, 3:3)

Branky a nahrávky: 18. Čížek (Slabý, Duda), 24. Kučera (Čížek), 24. Žákovský (T. Tržil, Šimák), 56. Kubeš (Žákovský), 56. Slabý (T. Tržil, Čížek), 60. Čížek (Žákovský) – 17. Kašpar (Předota), 45. Kašpar (Korous), 48. Turek, 51. Novotný (Horejš). Rozhodčí: Šperl – Diviš, Mašek. Vyloučení: 6:9, navíc Topinka (Vim. 10 minut + do konce. Využití: 1:0. Diváci: 333.

Sokol Radomyšl – TJ Božetice 9:4 (2:0, 3:0, 4:4)

Branky a nahrávky: 3. Ženíšek (Volf, Novotný), 19. Gába (Sýbek), 31. Gába (Jungbauer, Hřebíček), 33. Sýbek (Gába), 40. Volf (Hohenberger, Maršík), 48. Košař (Sýbek, Gába), 48. Maršík (Ženíšek), 57. Ženíšek (Novotný, Maršík), 58. Gába (Jungbauer, Sýbek) – 46. Šťastný (Urbanec, Straka), 50. Bednář (Urbanec, Šťastný), 58. Fencl (Adamec, Straka), 60. Šťastný (Brož, Bartůněk). Rozhodčí: Jílek – Ent, Hřídel. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. Diváci: 45.

Lokomotiva Veselí nad Lužnicí – Slavoj Český Krumlov 6:3 (2:2, 1:1, 3:0)

Branky a nahrávky: 7. Klimeš (Vlach, Benda), 15. Marcilis (Klimeš, Benda), 38. Vlach (Mikeska, Pechlát), 42. Vlach (Mikeska, Pechlát), 46. Bárta (Šťastný, Krampl), 59. Marcilis (Klimeš, Krampl) – 3. Šuhaj (Vondřich), 15. Hakl (Fučík, Lamač), 25. Klíma (J. Krcho). Rozhodčí: Poskočil – Lang, Lutovský. Vyloučení: 7:12, navíc Gallistl (ČK) 10 minut + do konce. Využití: 2:1. Diváci: 328.