Ve druhé periodě snížil na 3:1. Domácí nakonec vítězstvím 5:1 potvrdili roli favorita a nováček se vracel na jih s prázdnou. 

„Lukáš Sumeraeur poslal puk na bránu a gólman jej vyrazil před sebe. Blokoval mě obránce, tak jsem do puku plácl a trefil se brankáři nad rameno," popisuje Milan Šesták trefu, která měla utkání ještě zdramatizovat. „Mysleli jsme si, že nás nakopne, ale dostali jsme smolný čtvrtý gól, který nás položil, přestože jsme se pořád snažili," lituje českobudějovický útočník.

Doufá, že v sobotním utkání doma s J. Hradcem (18) tým protrhne střeleckou smůlu a podruhé v sezoně zaboduje. „Ale žádná sranda to nebude, nesmíme Hradec podcenit!" varuje.

David servis cítí šanci, Jindřichův Hradec je poslední. Milana Šestáka čeká speciální zápas. „Bude zvláštní nastoupit proti týmu, kde jsem hrál," přiznává. „Jeden rok jsme udrželi s juniorkou první ligu, ten druhý jsem odehrál stabilně jako hráč A – mužstva," vzpomíná mladík na přelom roku, kdy se stěhoval z David servisu na zbytek sezony k Vajgaru, takže si II. ligu mohl vyzkoušet s předstihem.

V přípravě se David servisu proti J. Hradci střelecky dařilo. Jak to bude v sobotu večer při derby v Pouzarově centru?