V krajském semifinále čeká divácky atraktivní duely. „Vzájemné zápasy jsou vždy něčím okořeněné, určitě to bude pěkné," míní budějovický bek, i když neví, co může od soupeře čekat, zda bude kousat víc než Soběslav. „Nemají všechny hráče zdravé, ale hrají dlouho pohromadě, tak jako my," podotýká Lukáš Chaloupka.

„Jdeme do druhého kola s tím, že chceme postoupit," ujišťuje ostřílený bek bez ohledu na soupeře; David servis ví, že na cestě do vysněné II. ligy si nelze soupeře vybírat.

V obraně Č. Krumlova nastupují i exbudějovičtí Čížek, Mrázek a Štěrba. „Našim útočníkům to mohou dát pocítit," připouští  Chaloupka, „ale máme natolik kvalitní hráče, že by si s obranou měli poradit!" Namátkou jmenuje kapitána týmu Suchánka, Šulčíka či veterána Špergera…

David servis se doma pokusí předvést lepší první třetinu než se Soběslaví. „První třetiny máme teď slabší… Ale od druhé už jsme to zase my, David servis, a hrajeme hokej, na který jsme zvyklí!" praví sebevědomě jedna z opor, podle které bude důležité, aby favorit dodržel disciplínu: „Jsme totiž známí tím, že máme dost vyloučených," přiznává Lukáš Chaloupka.