Naopak. Po sobotním duelu na Hluboké se radoval se svými Žraloky z cenného skalpu. Výsledek překonal očekávání, s nímž hosté (pravda, za minutu dvanáct) dorazili do Kuki arény k 1. zápasu play off.

„Nečekali jsme, že zvítězíme takovým rozdílem, ale doufali jsme, že bychom mohli sehrát vyrovnané utkání, případně vyhrát," tvrdil hráč Sharks – Zambelli poté, co jeho tým přestřílel hokejisty SKH Hluboká vysoko 14:7 .

Jasně tím dal najevo, že už není outsiderem, kterého je radno podcenit: „V půlce sezony jsme se zvedli," upozornil Vařil na zlepšení Žraloků.

V útoku SHK nechyběla známá jména, která se proslavila v kopačkách: Karel Poborský, Jiří Povišer i Karel Vácha v zimě coby sportovci – obojživelníci tradičně vyjíždějí na led Kuki arény. Týmy, proti kterým nastupují, dobře vědí, s kým mají tu čest. Sharks nejsou výjimkou. „S těmi kluky se potkávám už pět let, možná déle, takže je beru jako normální soupeře. Vztahy máme korektní," ujišťuje krumlovský Tomáš Vařil.

Z fotbalového tria nejdramatičtěji prožívá hokejová klání Karel Vácha, zatímco Jiří Povišer je kliďas, který spíše emoce krotí, než aby je vyvolával. „Samozřejmě, že když přijde nějaká chyba rozhodčího, třeba nepotrestaný zákrok, jsou chvilku horké hlavy, ale vždy se to zase uklidní," tvrdí s úsměvem českokrumlovský Tomáš Vařil.

Největší hrozbu znamenal pro hosty Stanislav Bednařík. I když ani lídr produktivity neměl zrovna svůj střelecký den. „Bednaříka známe a víme, že ho musíme brzdit. Nesmíme ho nechat rozjet, protože když se rozjede, dává góly," nastínil hokejista Sharks taktiku, s níž hosté vyrukovali na hlubockého kapitána.