Po 21 vteřinách hry se trefil domácí Lukáš Klíma - 1:0.

Jihočechy však brzký gól nezlomil a jejich snaha o vyrovnání byla korunována na začátku třinácté minuty z hole Lukáše Endála - 1:1.

O pět minut později se stejně jako proti Prostějovu prosadil mladý útočník Jakub Doktor a Motor šel do kabin s jednogólovým náskokem 1:2.

Ve 26. minutě využil Motor další přesilovou hru, když se ze svého premiérovou gólu za prvoligový tým radoval mladík Milan Dančišin - 1:3.

Českobudějovičtí hokejisté ve zbytku druhé třetiny kontrolovali hru a do třetí třetiny šli s dvoubrankovým náskokem.

V závěrečné části hry už hosté žádné drama nepřipustili. Čtvrtou pojistku přidal v 51. minutě Jakub Babka - 1:4 a pak už se zápas pouze dohrával.

Fakta z utkání: SK Trhači Kadaň - ČEZ Motor České Budějovice 1:4 (1:2, 0:1, 0:1) - Branky: 1. Klíma (Wágner, Kadeřávek) – 13. Endál (Pavlin, Bradley), 18. Doktor (Babka, Čermák), 26. Dančišin, 51. Babka (P. Novák). Rozhodčí: Wágner, Zubzanda – Kokrment, Bosák.
Motor ČB: Kváča – Kutlák, Fillman, Pavlin, Pýcha, Plášil, Čáp – Babka, Doktor, Čermák – P. Novák, Gilbert, M. Novák – Endál, Dančišin, Beránek – Z. Doležal, Bradley, Heřman.
Ostatní: Třebíč - Benátky n. J. 1:0, Kladno - Přerov 5:3, Havířov - Slavia Praha 2:3, Frýdek Místek - Poruba 3:4, Ústí nad Labem - Jihlava 3:4 po s.n.