Tomáš Kučera se snaží vyjít fanouškům vstříc. Na sociálních sítích je aktivní, odpovídá i na méně příjemné dotazy. Dění kolem Motoru České Budějovice sleduje do sebemenších detailů. Včetně fanshopu.

Je pro klub existence fanshopu důležitá?
Jednoznačně je to pro klub velmi podstatná součást prezentace a je naší velkou touhou, aby fandové co nejvíce propagovali klub prostřednictvím věcí, které si ve fanshopu zakoupí.

Hokejový trenér Jaroslav Modrý se vrátil tam, kde s hokejem začínal
Jaroslav Modrý vyslal na led Pouzara. Tu krev neschová, říká trenér

Mění se složení nabízených věcí? Samozřejmě, každý rok je v nabídce nová kolekce a provozovatel fanshopu je velmi otevřený i návrhům a nápadům fanoušků.

Na jihu Čech frčí všechno s Gulašem. A vánoční ozdobyNa jihu Čech frčí všechno s Gulašem. A vánoční ozdobyZdroj: Deník/ Kamil Jáša

Jsou ve fanshopu k dostání i dresy? Repliky? Starší dresy? Nebo jen podle aktuální sezony?
Dresy jsou standardně v nabídce, ať už se jmény hráčů, nebo takové, na které si mohou fandové zadat své jméno a číslo. Určitě je možné se dohodnout i na replikách starších verzí dresů.

Objevují se občas zajímavosti, jako třeba byly sušenky?
Sušenky jsou v prodeji i nadále, ale to spíš mimo fanshop. Tyto výjimečně nabízené věci jsou obvykle možné po dohodě s některými z našich partnerů. Podobně jsme nabízeli ve spolupráci s Budvarem speciální packy s našimi skleničkami a podobně.

Dá se třeba vyjádřit, jak se mění zájem fanoušků o věci z fanshopu?
Vkus každého fanouška se někdy složitě předjímá, ale kvalitní a pěkné věci si jeho zájem vždycky najdou.