Vyhráli jste bez větších potíží, takže to byl z vašeho pohledu povedený zápas?
Vyhráli jsme a tři body jsou doma. To je samozřejmě to nejdůležitější. Strašně nám pomohl nástup do utkání, díky kterému jsme vedli 3:0. Tím jsme udali směr celému zápasu. Pak tam z naší strany byly nějaké výkyvy a Kadaň jsme dostali i malinko zpátky do hry. Nakonec jsme ale vyhráli 6:3, takže spokojenost.

První dějství jste vyhráli 4:1 a soupeře výrazně přehráli. Byla to vaše nejpovedenější třetina v letošní sezoně?
Těžko říct, jestli to byla úplně nejlepší třetina. Hodně puků jsme dávali na branku, měli jsme opravdu spoustu střel. Šance byly, některé jsme využili.

Jak byste okomentoval váš hattrick?
Dvě střely a jedna teč… Hlavně jsem strašně rád, že jsem se konečně trefil a trošku to ze mě spadlo. Takhle dlouho jsem na gól ještě nikdy nečekal. Po tom prvním se mi ulevilo a jsem za to rád.

Po třetí brance přilétla na led čepice náhradního gólmana Davida Gáby. Zaznamenal jste ještě nějakou?
Vůbec nevím. Gábič hned hlásil, že ji hodil. Ale bál se, že už se mu nevrátí (smích).

Čeká vás příspěvek do týmové pokladny?
To určitě. Pokladník Roman Vráblík se jistě rychle přihlásí.

Nastupoval jste v první formaci, teď pro změnu ve čtvrté. Je složité reagovat na podobné putování sestavou?
Nad tím nechci přemýšlet. Chci se soustředit sám na sebe a podávat maximální výkony. Každé střídání odehrát co nejlépe.

Už více než dva týdny máte nové trenéry. Projevuje se to ve změně herního stylu?
Na ledě ten rozdíl vnímáme a věřím, že některé změny už musí být vidět i z tribuny. Hrajeme jiný hokej než předtím.

Co čekáte od dalšího zápasu ve Frýdku-Místku?
Frýdek má letos slušné výsledky, hraje dobrý hokej a drží se v tabulce nahoře. Doma bude rozhodně nebezpečný. Po dlouhé cestě bude důležité se na utkání dobře připravit, aby nám neutekl jeho začátek.