Úvodní zápas semifinále se hraje v pátek od 19.45 hodin v Hokejovém centru Pouzar.

Díky výhře hokejistů Veselí ve středečním rozhodujícím duelu s Táborem David servis  zbrojí na soupeře, kterého očekával.  "Počítal jsem s tím, že Veselí doma sérii nepustí, i kvůli tomu jsem se šel raději podívat na hokej v Budějovicích. Potvrdilo se, že tak zkušené mužstvo si domácí zápas pohlídá a vyhraje," nepřekvapily kouče Rudolfa Suchánka zprávy z Veselí nad Lužnicí, že favorit přidal druhé vítězství  a postupuje dál.

V základní části si servismani se Slavojem dvakrát poradili: Vyhráli 11:1 a 3:2. „Krumlov známe, víme, jak tým vypadá. Je to určitě kvalitní soupeř, podle našich informací mu dobře chytá gólman. Připravujeme se ale na něj jako na každý jiný zápas," prohlašuje trenér Suchánek. „Začínáme doma, doufám, že podáme dobrý výkon a vyhrajeme. Dali jsme si jasný cíl a za tím půjdeme," burcuje.

Českobudějovičtí jsou v této sezoně v každém zápase vysokým favoritem. Základní částí prošli s jedinou porážkou. Jejich přemožitel, tým Humpolce, už je z kola venku. „Kluci jsou nažhaveni. Doufáme, že přijde hodně diváků a užijeme si to," prohlašuje Rudolf Suchánek st. před prvním semifinále v Pouzar aréně.