Slavoj Č. Krumlov proti základní části přidal na důrazu, bojovnosti. Obhájci titulu z David servisu nic nedaruje. Je mnohem nepříjemnější. „Jedou na sto procent, nevypustí žádný souboj, to se musí nechat," uznává sportovně bek Lukáš Vomela. „Jsem tu čtvrtým rokem a řekl bych, že soutěž je každou sezonu kvalitnější. Všichni se tady známe, trenér Kamil Šťastný taky ví, jak hrajeme. Když to soupeři vyjde a brání nás ve středním pásmu, tak se stane, že tahá za delší konec. Doma Krumlovu zápas opravdu vyšel a zaslouženě vyhrál," potvrdil exligový hokejista.

Žádné střelecké hody se v semifinále zatím nekonají. V obou zápasech domácím týmům stačily tři branky k vítězství. „Play off je fakt jiné, oni nás znají a řekl bych, že i vědí, co na nás platí. Nechtějí s námi hrát hokej, spíš nám to znepříjemní, než aby se přetahovali, kdo dá víc gólů," přemítá Lukáš Vomela nad krumlovskou taktikou pro semifinále, kde je stav vyrovnaný 1:1 na zápasy.

Míní, že do středečního, rozhodujícího utkání (19) půjdou oba celky s čistým štítem, nebudou si vyřizovat účty, ale věnovat se hře. „Bude to klidnější než u nás. Druhý zápas byl fakt vypjatý. I my se poučíme v tom, že nebudeme tolik vylučovaní, protože přesilovky rozhodují a mohly by nás stát postup do finále," avizuje Lukáš Vomela, že horké hlavy vychladnou.

I když se v týmu najdou větší bouřliváci, chce začít u sebe. „Musím říct, že jsem celý rok tak nějak klidný, ani nejsem moc často vylučovaný. Ale play off je fakt jiné. Hrozně naštve, když se stane nějaké křivda, protože rozhodčí vše nevidí," vysvětluje.