Hanzal napodobil Jana Trummera, jenž se třikrát trefil v zápase v Soběslavi.

O výsledku rozhodla druhá třetina, v níž servismani vstřelili Strakonicím čtyři branky. „Výsledkově to byl vydařený zápas, to určitě, ale herně to pořád ještě není ono. Máme v týmu hodně nových hráčů a potřebujeme se pořádně sehrát. Určitě můžeme hrát lépe!" cítí Jiří Hanzal, že hokejová mašina se ještě nerozjela naplno.

Hernímu projevu David servisu ve druhé části prospělo zúžení sestavy na tři formace. „Začali jsme na čtyři a nemohli jsme se dostat do tempa, navíc byla na obou stranách řada vyloučení," vysvětluje Hanzal, co bylo pro trenéra Suchánkem impulzem. „Za stavu 5:0 jsme si už vyloženě hlídali výsledek," připouští centr, že jeho mužstvo ve Strakonicích dohrávalo na půl plynu.

Hanzal má v paměti předloňské čtyři góly do sítě Rakovníka v kvalifikaci o baráž o druhou ligu. „V krajské lize je to můj druhý, možná třetí hattrick," neví jistě.

V sobotu večer se David servis představí v Pouzar aréně proti Táboru B (18). U soupeře zaujme aktivní skóre 14:5, přesto domácí hokejisté budou favoritem. „Očekávám, že za Tábor nastoupí spousta ligových juniorů, takže se jim pokusíme vyrovnat v bruslení a přidat navíc naši zkušenost. Už jen podle jmen jsme favorit, proti loňsku máme celou exligovou lajnu, musíme to ale potvrdit na ledě. Zatím máme tři výhry, to je fajn, ale herní projev by mohl být daleko lepší," zopakuje útočník, jenž jako mladík nakoukl do extraligy, oblékal dres Motoru či Jihlavy a vyzkoušel si také angažmá ve Velké Británii.