Do sestavy se po trestu vrací útočník Lukáš Sumerauer, jenž nedohrál třetí semifinále s Krumlovem a zápasu proti Milevsku doma jen přihlížel. „Podle posledního tréninku bychom měli být kompletní," hlásí kouč Jiří Fedur.

Do hry je připraveno sedm obránců a čtyři útoky. Trenéři poslední dobou pravidelně nasazují do zápasu tři formace. Branku bude hájit Tomáš Vojta, jenž Milevsku doma nedovolil dát ani gól.

„Budeme dbát na disciplínu a sebeobětování, protože bychom chtěli v Milevsku finále ukončit. I když víme, že to nebude jednoduché, je v našem zájmu, abychom vyhráli, a podle chování hráčů vidíme, že jsou odhodláni zápas zvládnout. Věříme, že to vyjde," prohlašuje trenér Fedur.

Kdyby dnes David servis prohrál, přivítal by v neděli od 18 hodin rozhodující duel.

Na zápas o všechno došlo již v semifinále, protože David servis klopýtl v Č. Krumlově. „Šero, jaké je na zimáku v Krumlově, nedělá dobře nikomu, snad kromě domácích… My se s tím nepopasovali, a ani sportovně nám utkání nesedlo," přiznává trenér Jiří Fedur, jenž z prostředí v Milevsku strach nemá. „Přece jen je to starý, ale hokejový stánek, takže se těšíme. Milevsko vždy hrálo v kraji přední roli," ctí tradici.

Nepředpokládá, že domácí se vrhnou na jeho tým s úmyslem favorita přestřílet. „Určitě budou hrát opatrněji, protože poznali, že naše útočná síla je značná. Jsou dobře bruslícím mužstvem, takže to nebude jednoduché, ale spoléhám na naši zkušenost a hokejovost," uzavřel Jiří Fedur.