Za David servis nastoupilo jen šest hráčů, kteří s ním získali v krajské lize titul! Vytáhlý centr naznačil, že by měl být v nově vytvořeném celku jedním z pilířů.

První třetina v Kolíně byla podle Jiřího Hanzala na rozkoukání. Ani jeden tým nechtěl udělat chybu a inkasovat. „Přece jen je to začátek sezony," podotýká útočník. „Hokej to byl opatrnější, vyrovnaný, a hlavně výrazně rychlejší než v kraji!" doplňuje s úsměvem.

Druholigové tempo by nemělo dělat David servisu problémy, poněvadž přes léto výrazně omladil kádr.
Podle Hanzala bylo mužstvo na premiéru správně nažhaveno. „Nálada byla dobrá. Těšili jsme se, že to po dlouhé době vypukne a konečně si zahrajeme mistrovský zápas," usmívá se po úspěšném výjezdu do Kolína, kde měl možnost hrát poprvé v kariéře. „Nebyl jsem tam ani s dětmi," říká kouč budějovické mládeže. Na svůj dvougólový zápas bude rád vzpomínat. „Jsem rád, že jsem týmu pomohl. Ale nepřeceňoval bych to, protože jeden gól jsem dal na konci do prázdné brány a jeden, ruku na srdce, když mi puk sjel z hole…"


Dvě slepené branky David servisu ve druhé třetině rozhodly. Podle Hanzala to bylo rozuzlení překvapivé, protože Kolínští nováčkovi v tu chvíli zatápěli. „Docela nás válcovali, jenže gólman Kúdela nás ohromně podržel! Byl výborný. Na střely to bylo ve druhé třetině snad 20:4 pro domácí. To bylo úplně neuvěřitelné…," kroutí hlavou.

V sobotu večer se David servis představí na domácím stadionu, Pouzar aréna hostí od 18 hodin „derby": České Budějovice – Moravské Budějovice! „Mám tam kamaráda, se kterým jsem hrál v Jihlavě. Je starší než já, dobrý kluk, tak se těším, že si proti němu zahraji," má Jiří Hanzal na sobotu speciální motivaci.

V loňské sezoně servismani doma pouze vyhrávali: Bude hokejové centrum nedobytnou tvrzí i ve druhé lize?