Milevskému vítězi základní části vyšel začátek a v 5, minutě jej poslal do vedené Vochozka, na další trefy si však domácí příznivci museli počkat. Sympaticky bojující Soběslav čele s výborným brankářem Balonem však kapitulovala dvakrát v rozmezí 17 vteřin přesně v polovině utkání, což jí hodně vzalo vítr z plachet a další ránu jí zasadil v 37. Masopust. V závěrečné části hráči Spartaku ožili, soupeři docela zatápěli, ale povedlo se jim už jen korigovat porážku.

Hokejisté Veselí nad Lužnicí prožili na ledové ploše Pouzar centra úvod jako z hororu. Po jednadvaceti vteřinách skončila propagační střela Milera za zády Ludvíka, která předurčila další okamžiky. Hluboká vedla ve 14. minutě 6:1 a zbytek duelu se prakticky jen dohrával. Hostům nebyl nic platný ani hattrick Marcilise.

Série hrané na tři vítězství pokračují v neděli 3. března od 17 hodin v Soběslavi a Veselí.

Táborští hokejisté v předposledním kole nadstavby II. ligy zdolali Příbram 5:2
Tábor zlomil Příbram dvěma góly v 50. minutě, holomajzna v Písku

HC Milevsko – Spartak Soběslav 4:2 (1:0, 3:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 5. Vochozka (Fencl, Březina), 30. Janoch (Krcho, Řezáč), 31. Vochozka (Suchan), 36. Masopust (Janoch) – 50. Slabý (Žákovský, Šimák), 53. Pauš (Bláha). Rozhodčí: Matoušek, Hamr – Diviš, Mašek. Vyloučení: 4:6. Využití: 2:1. Diváci: 679.
Milevsko: Panec – Hubáček, Řezáč, Kohout, Fencl, Růžek, Štekr, Bednář – Janoch, V. Krcho, Masopust, Březina, Suchan, Vochozka, Chocholoušek, Januška, Blažek, Staněk, Buriánek, Pouch.
Soběslav: Baloun – T. Tržil, Kanov, Čížek, Pánek, Šrubař, Duben, O. Novák – Slabý, Žákovský, Šimák, Hák, Škoda, Himpan, M. Novák (41. Bláha), Pauš, Kučera.

Hluboká nad Vltavou Knights – Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 9:4 (6:1, 2:2, 1:1)
Branky a nahrávky: 1. Miler (Škopek, Schmidmayer), 4. Michel (Moudrý), 8. Schmidmayer (Miler, Ťoupal), 12. Robin Rákosník (Nedorost), 13. Moudrý (Michel, Arnold), 14. Nedorost (Hanzal), 24. Škopek (Schmidmayer, Miler), 28. Matys (Rob. Rákosník, Melichar), 48. Matys (Robin Rákosník, Melichar) – 9. Marcilis (R. Benda, Klimeš), 37. Bláha (Mikeska, Čížek), 39. Marcilis (Kratochvíl, Mikeska), 54. Marcilis (R. Benda, Krampl). Rozhodčí: Šperl, Ondřej – Kopřiva, Dančišin. Vyloučení: 6:8, navíc Mikeska (Ves.) 10 minut. Využití: 1:1. V oslabení: 0:2. Diváci: 248.
Hluboká: Dašek – Škopek, Dohnal, Rob. Rákosník, Rom. Rákosník, Formánek, Ťoupal - Schmidmayer, Miler, Vácha, Arnold, Moudrý, Michel, Matys, Hanzal, Nedorost, Melichar.
Veselí: Ludvík (13. Plecer) - Vlach, J. Benda, Šťastný, Čížek, Krampl, Kadlec, Štěcha – Klimeš, R. Benda, Marcilis, J. Krcho, Mikeska, Bláha, Vaněk, Novotný, Pechlát, Kratochvíl.