Domácí celek s několika juniory v sestavě vedl už po dvaceti vteřinách, když se zblízka prosadil kanonýr Nouza. Vráblík a Babka ve vyrovnané první třetině ještě nastřelili tyč, ale na 1:1 srovnal Harkabus.

Po změně stran byli aktivnější hosté a také se po zásluze dostali Kohoutem do vedení. Naštěstí hned za minutu vyrovnal pohotovou dorážkou Prokeš. Brankovou konstrukci nastřelil také jihlavský Grebeňuk a osm minut před koncem překonal výborného Gábu potřetí Grigar. Vyrovnat už se domácím nepodařilo.

Branky a nahrávky: 1. Nouza (Jos. Straka), 29. Prokeš (Guman) – 8. Harkabus (Kohout), 28. Kohout, 52. Grigar (Alexejev, Štebih). Vyloučení: 7:6 (navíc host. Harkabus 10 min.), bez využití. Rozhodčí: Pešina – Šperl, Flegl. Diváci: 1800.
ČEZ Motor: Gába – Suchánek, Vráblík, Šanda, Žovinec, Semrád, Žáček – Nouza, Jos. Straka, Heřman – Žálčík, Babka, Škoda – Kuchejda, Mikyska, Švihálek – Guman, Přibyl, Prokeš – L. Marek. Trenéři Rosol a Bělohlav.