Čtyři Dvory B – Neplachov 2:0 (0:0) – V prvním poločase si ani jeden tým nevytvořil vyloženou šanci. Domácí zahrozili pouze hlavičkou Váni po Knietelově rohu, ale ta skončila vedle, a mezi tyče se nevešla ani ojedinělá střela Neplachovských. Do druhé půle vstoupili domácí aktivněji. Ve 48. min. založil akci Raušer, Váňa našel přihrávkou přes celé vápno Sedlice a ten mířil přesně k tyči, 1:0. Hosté moc nezlobili, ani domácí deset diváků fotbalem moc nezahřáli, přesto v 65. min. přidali druhou branku. Píša zatáhl míč do vápna a našel nekrytého Raušera, jenž napodobil Sedlice, umístěnou střelou k tyči rozhodl. Po zbytek utkání Čtyřdvorští, kteří ze tří šancí dvě využili, v klidu kontrolovali náskok. Pískal rozhodčí Pileček. ŽK 1:1. Diváci: 10.

Boršov – Srubec 6:1 (4:0) – Domácí favorit se připravoval na těžký zápas, ale hosté přijeli v oslabené sestavě a bez brankáře. Domácím chvíli trvalo, než dali hře řád. Od 20. min., kdy Čuřík otevřel skóre, na hřišti už jasně dominovali. Řadu šancí ještě spálili, hosty do ničeho nepustili, a tak výsledek je pro Srubecké ještě milosrdný… Hattrickem se blýskl Vojtěch Čuřík. Branky: 15., 35. a 40. Čuřík, 30. Šefčík, 65. Pokorný, 78. Filištein – 66. Muzika. Pískal Brejník. ŽK 3:4. Diváci: 50.

Mladé – Jankov B/ Dubné 1:2 (1:0) – Hosté byli do přestávky nebezpečnějším mužstvem, ale v 10. min. Rut po svém úniku zblízka překopl a tvrdé střely V. Maxy (26.) a Šindeláře (27.) vyrazil dobře chytající Jakovlevič. První gól dalo Mladé, když ve 21. min. po nevydařené Šindelářově malé domů Moudrý chytře přeloboval vybíhajícího brankáře Pavlíka. Po půli však hosté dvěma góly skóre otočili: Kudláček z přímého kopu dal na 1:1 a Simandl po brejku na 1:2. Domácí, jimž chyběli Brozman, Materna a Linhart, pak sice měli tlak i šance, žádnou ale nevyužili. Branky: 21. Moudrý – 50. Kudláček, 67. Simandl. Pískal Šafránek. ŽK: Kočvara – Kudláček. Diváci: 50.

Všechny referáty z OP najdete v pondělním vydání Českobudějovického deníku.