Přitom se jedná při pohledu na tabulku o naprosto stejně důležitá utkání. Pokaždé hrají Jihočeši se soupeři, kteří jsou těsně za nimi a povinnost (v boji o play-off) jim velí uhrát tři body.

Zájem však budí fenomén Jaromír Jágr, který se vrátil na led.

Legendární "68" táhne i po jeho životní padesátce a nadále vyprodává extraligové arény. Právě na nedělní duel s Kladnem vstupenky mizí v předprodeji bleskovým tempem a dá se předpokládat, že bude vyprodáno.

Motor patří k extraligovým klubům s nejlepší návštěvností. Domácí zápasy navštěvuje v průmětu 5724 diváků, což je při kapacitě Budvar arény 6421 skutečně slušná cifra. V celkové tabulce návštěvnosti patří českobudějovickému klubu pátá příčka za Spartou Praha, Pardubicemi, Kometou Brno a Vítkovicemi.

Nutno dodat, že všechny zmíněné kluby disponují podstatně většími stadiony.

Zpět k Jágrovi a Kladnu. Fanoušci v reakci na Kučerův tweet přiznali, že se na veterána těší. „Kdo by nechtěl vidět JJ naživo. Ono je otázkou kolik sezón ještě dá (můj osobní tip je, že tohle bude jeho poslední),“ reagoval Lukáš Havelka.

Pravdou je, že Jágra viděli v posledních letech vcelku pravidelně. Největší show předvedl v baráži v roce 2019, kdy dal Motoru hned čtyři góly. A přivedl tak Kladno mezi elitu.

Střelec čtyř kladenských gólů Jaromír Jágr (vlevo) v souboji s českobudějovickým Zdeňkem Doležalem.
Jaromír Jágr dal čtyři góly, hokejisté Motoru gratulovali Kladnu k postupu