"Bude to výjimečná zápasová příprava," potvrzuje marketingový ředitel klubu Banes Motor České Budějovice Tomáš Kučera. Série domácích zápasů nese název Energie AG Motor Tour 2023. A klub už představil nové dresy. Hodně živě se o ně zajímali přímo během tréninku i hráči.

MČR v atletice v Táboře, Kateřina Neumannová s rodinou
Kateřina Neumannová v Táboře. Držela palce Lucii. Dorazila i babička

Podívejte se na video, dres pro přípravu představil bývalý skvělý útočník klubu a v současnosti manažer A týmu Jiří Šimánek. "Speciální dresy půjdou následně do dražby, z níž půjde výtěžek na pomoc organizaci UNICEF, která pomáhá dětem po celém světě," dodal Kučera.

Motor se poprvé představí v úterý ve Strakonicích s Plzní, pak už se rozjede série domácích zápasů s KoKoo Kouvola (10.8. v 17.30), Kärpät Oulu., Lincem, Salcburkem, Kometou Brno, Duklou Jihlava a Spartou Praha, kterou Motor pozval do Milevska. Prodej vstupenek na všechna přípravná utkání, a bude to určitě zážitek probíhá on line a ve dnech zápasů pak od 15 hodin na pokladně za jednotnou cenu 60 Kč. Na přátelské zápasy neplatí sezónní permanentky a vstupenky nejsou na konkrétní místa. Děti do 6 let a 130 cm mají vstup zdarma.