Kúdela, jenž chytal v pondělní přípravě, to určitě nebude. „Hynek mi ráno psal, že odjíždí na angažmá. Kam, to nevím, ale určitě nebude. Zatím nikam nepřestoupil. Zůstává na soupisce a uvidíme, jak to s ním bude dál," říká trenér Rudolf Suchánek starší.

Petr Spáčil v Motoru dočasně povýšil v hierarchii brankářů na post klubové dvojky, a tak servismani v nejisté situaci raději přivedli mladíka Adama Provazníka. Třetí brankář týmu Jaroslav Jágr se už do druholigové sestavy nezapojí. „Oslovili jsme ho. Chytat nebude, skončil pro pracovní vytížení. Pro nás to nic neznamená, protože na tréninky nechodil," poznamenal Suchánek.

David servis se pokusí vystrnadit z nejlepší osmičky Písek, který má v tabulce na dostřel.

Do kabiny se vrací českobudějovický bek Josef Žáček, ale k dispozici bude až od čtvrtka.  „Na měsíc byl v Táboře. Volal mi trenér Györi, že tam končí, takže nastupuje znovu k nám," hlásí kouč Rudolf Suchánek s tím, že bek se musí poprat o místo v sestavě.

Pondělní přátelský duel v Budvar aréně tým pozitivně naladil. Výběr, v němž trenér Jaroslav Liška testuje hráče pro zimní univerziádu, účastník druhé ligy porazil po boji 4:3. V sobotu do Pouzar arény dorazí Moravské Budějovice. David servis by měl sbírat body především doma, tím spíš, že je nováčkem. „Vyzkoušeli jsme si, že v této soutěži se dá hrát s každým. Když přistoupíme k utkání od začátku zodpovědně a budeme hrát naši hru, mohli bychom body urvat," míní Suchánek.