Potlesk nebral konce, až dojatá 44letá herečka poslala divákům velké srdce, které vytvořila z rukou.

Převleková hudební komedie Holka nebo kluk, kterou napsal i zrežíroval Antonín Procházka, měla v JD premiéru předloni v dubnu a stále je vyprodáno. „Účinkování s operním souborem je pro mě doslova divadelním balzámem. Vždy mě opanuje velká radost, když si můžu zazpívat s orchestrem, když se můžu nechat unášet energií živé hudby, která nás nahoře na jevišti tak krásně nese. Jako činoherní herečka si tento bonus vychutnávám opravdu z plna hrdla,“ říká Bára Munzarová o hraní v JD.

To, že se může „se vší pokorou“ pokoušet obstát na jevišti vedle bardů a mistrů operního světa, jakými jsou pro ni Josef Průdek, Miloslav Veselý, Dagmar Volfová či Miroslava Veselá, je pro ni velký svátek, závazek a radost.

Do Budějovic jezdí moc ráda a tak trochu za odměnu. Repríza 15. března byla podle ní ještě navíc povedená díky skvělému publiku. „Dokázalo se na nás naladit od prvních minut a v některých pasážích nás doslova krásně poponášelo výš a výš. Je velká radost, když vás hraní baví tak, jako baví mě role Ády Bártů. Byla to pro mě navíc poslední repríza Holky nebo kluka před koncem této sezony, takže jsem si ho prostě užívala s láskou a naplno. Zdravím všechny diváky Jihočeského divadla,“ říká Bára Munzarová.

Za roli Ády Bártů získala herečka loni Jihočeskou Thálii, kterou převzal její otec Luděk Munzar. Letošní výroční ceny se budou v JD předávat 24. března.