Listopad je pro klub, v němž do rána rádi zůstali členové Mig 21 či Monkey Business, vrcholem podzimní sezony. Již v pátek obstará předznamenání skupina Zrní, jako dárek si pak produkční David Matějíček a jeho kolegové nadělili na 15. listopad koncert J.A.R. „Takto klubově v Budějovicích nikdy nevystupovali. Bude to mejdan, na kterém se budeme i sami bavit," řekl produkční.

S Lukášem Zahradníkem 
a Petrem Smutným razí heslo, že budou zvát opravdu kvalitní kapely. Se skupinou J.A.R. svůj záměr zatím korunují. „Nemyslím, že by zde hráli něco jiného než na velkých koncertech, ale budou hodně překvapeni, jak mají publikum blízko. Kapela bude úplně na dotek," říká David Matějíček.
V tomto směřování chtějí pokračovat. Přivážet velká jména a představit je v klubovém provedení. Mluví o kapelách jako Divokej Bill nebo Čechomor, sní o hlavních tahácích Colours of Ostrava.

Nová deska Bárty

Do konce roku nabízí lákavý program. Již 19. listopadu přiveze Iva Pekárková novou knihu Levhartice, začátkem prosince zde Dan Bárta pokřtí s kapelou Illustratosphere desku Maratonika. V pátek 13. prosince zvou na taneční akci Rumba Latina v adventním ladění, 21. prosince na Vánoční večírek. „Ten si drží tradici od dob Solnice. Budou se smažit kapři, možná zahraje i Ne(z)řízené divadlo," nastínil produkční.

Problémy s hlukem

Klub má za sebou sezonu na letní scéně před KD Slavie. Na program dostal granty od města 
a kraje. Cílem bylo scénu oživit. „Je škoda, že neměla poslední roky co nabídnout. Příští rok chceme program rozšířit žánrově. Jednáme i o dechovce: je to tradice a k této scéně patří," řekl David Matějíček.
Kvůli létu ale řešil klub problémy s hlukem. Na radnici přišlo několik stížností. „Do budoucna to chceme ošetřit, určitě nechceme nikoho rušit. Ani jednou se nám ale nestalo, že bychom překročili hladinu hluku a 22. hodinu," upozornil produkční.

Klub Slavie své aktivity rozpřáhl podobně jako kdysi slavná Solnice. Díky Erasmus party rozvíjí spolupráci s Jihočeskou univerzitou, kontakt navázal s Goethe Zentrem. Koncem léta navíc investoval 60 tisíc do interiérů; zprovoznila se klimatizace, zvětšilo pódium, na něž je lépe vidět, i bar.

Od prosince 2011 uspořádal klub asi 200 akcí. Smlouvu 
o pronájmu má s městem na dobu neurčitou s tím, že vyprší, až začne oprava KD Slavie.