Hra již tradičně pochází z pera kmotra souboru – Jiřího Suchého, ale zcela nový osobitý punc jí dávají nápadité veršíky, písničkové texty i režie Edy Váni a hudba Jaroslava Peterky.


Poměrně jednoduchý a předvídatelný děj je vlastně jen ramínkem, na který jsou zavěšeny humorné situace, dialogy a promluvy, nezřídka satirickou a mírně absurdní neotřelou formou se strefující do současných problémů a nešvarů jak na soukromé, tak na politické scéně. V roli bývalého módního návrháře Silvestra Kronbauera Váňa skvěle využívá své veršované vtípky, svižné a melodické písničky pak oživují jak jeho postavu, tak role Zorky v podání Jiřiny Váňové či madam Lipinské, kterou hraje Pavla Pourová. Jaroslav Peterka je neodolatelný v úloze manažera a jako vždy skvělý za piánem. A svou porci uznání si zaslouží i Marie Matějovská coby ráčkující a energická režisérka.


Pro účinkující není asi zrovna jednoduché vystupovat na pódiu, které je pár centimetrů od diváckých stolků, ale zvládli to bez chybičky – o čemž svědčil nejen neutuchající potlesk opakovaně vracející herce na scénu, ale i smíchem rozjasněné tváře v publiku.