V pátek večer přiveze irské a skotské balady populární skupina Asonance. V jejím samostatném koncertu zazní i songy Dva havrani, Čarodějnice z Amesburry, Zelené francouzské pláně a další.V sobotním programu se na hudební scéně vystřídají: klasická jihočeská countryová formace Weekend, multiinstrumentalista nyní na sólové dráze s kapelou Druhá Míza Vojta Zícha.

Zajímavou podívanou slibuje pražský písničkář s přemýšlivými texty a osobitými zpěvnými aranžemi pro odpočinek a rozjímání Jiří Bílý, atmosféru podpoří dále energií nabitý kvartet mladých sličných a veselých učitelek Přelet. Bluesovou strunu reprezentuje vynikající bluesová kapela Mrakoplaš s frontmanem Pavlem Liptákem a domovskou scénu zastupuje skupina Drc, která představí na živo své již třetí album. Moderátorem s osobitým přednesem i humorem obsaženým v textech bude Pepa Štros. Organizátoři vzkazují, že zájemci si mohou přinést vlastní židličky nebo využít místní lavičky a improvizovaná sedadla. Občerstvení na místě, dětský koutek k dispozici.

Vstupenka na pátek stojí 180 Kč, na sobotu 100 Kč a na oba dva dny 230 Kč. Děti, psi a ostatní zvířata mají vstup zdarma.