Podle svých slov dá autor více než tří set písniček , které jsou nejen o světě žen i mužů, tentokrát spravedlivý prostor oběma táborům. „Vzhledem k tomu, že jsem v Budějovicích dlouho nehrál, tedy na můj vkus až příliš dlouho, budu písničky z obou projektů – Dívčí válka a Muži jsou křehcí – střídat. Ale nějak se mi i v životě poslední dobou zdá, že tyhle dva druhy lidí, na první pohled tak odlišné, od sebe neradno příliš oddělovat. Mám jako písničkář za sebou období radikálního feminismu, teď bych si spíš myslel, že bychom se měli snažit pochopit se vzájemně, jinak se nikam nedostaneme…“.

Kromě budějovického klubového vystoupení připravuje Jan Burian koncert na 4. dubna do táborského divadla Oskara Nedbala. V rámci turné nazvaného podle nové desky Muži jsou křehcí 2008 zde vystoupí s kapelou a s hostem – Lenkou Dusilovou.

„Protože žádný podobný koncert se v dohledné době v Jihočeském kraji nechystá, doufám, že do Tábora přijedou i diváci z jihočeské metropole, Písku či jiných měst, kde občas vystupuji,“ uzavřel Burian.