Ten letošní, který se koná v pátek od 19 hodin v koncertní síni Otakara Jeremiáše v Českých Budějovicích, je tematicky laděn do atmosféry doby lásky, rozpuku a vášně.

„Na programu jsou skladby z muzikálů, popové písničky a moderní hudba.

Koncert vyvrcholí českou premiérou duetu z nového, právě připravovaného muzikálu Zdeňka Bartáka Romeo a Julie, který se bude hrát v létě na Hluboké,“ prozradila zpěvačka a také organizátorka koncertu Zuzana Benešová.

Spolužáci ze základní školy a také z Dětského pěveckého sboru Canzonetta, Zuzana a Lukáš, si na svůj koncert přizvali své kamarády a další hosty. V doprovodné kapele zahraje Martin Krčmář, Kamil Houška, Jiří Výborný a Zdeněk Koubek. Klavírního doprovodu se ujal Sergej Perepeljatnik a akustické kytary Andrea Líkařová.

Jako hosté vystoupí Pavel Steffal, Tereza Nálevková a nehudebním překvapením budou profesionální tanečníci Jiří Humpál a Kateřina Galusová.
Posluchači se mohou těšit na hity z muzikálů Fantom opery, Bídníci, Evita, Čaroděj ze země Oz, na popové písně Vivo per lei, Fever, Ve stínu kapradiny, Pěkná, Girl from Ipanema, a další.