Čtvrtek 23. listopadu 2017

KINA
Lišov, Kino Svět
Hráči se smrtí 20

Trhové Sviny
Suburbicon: Temné předměstí 19.30

České Budějovice
Kino Kotva, Lidická tř.
Earth: Den na zázračné planetě 15.30
Festival francouzského filmu: 23. – 29. 11.
Bratři Lumiérové/ předpremiéra 17.30
Obávaný/předpremiéra 20

CineStar, IGY Centrum
Hráči se smrtí Atmos titulky 16.10
Liga spravedlnosti titulky Atmos 18.40
Thor: Ragnarok titulky Atmos 21.10
Vražda v Orient expresu Atmos titulky 13.40
Liga spravedlnosti 3D dabing 16.40, 19.10, 21.40
Thor: Ragnarok 3D dabing 14
Bajkeři 15.10, 17.20
Dokud nás svatba nerozdělí titulky 13.50, 19.30
Earth: Den na zázračné planetě dabing 13
Hráči se smrtí titulky 19, 21.30
Já, padouch 3 dabing 13, 15
Liga spravedlnosti dabing 13, 15.30, 18, 20.30
Maxinožka dabing 13, 15, 17
Milada 15.45
Příšerákovi dabing 13, 15.10, 17.20
Táta je doma 2 titulky 19.30
Thor: Garnarok dabing 16.20, 19, 21.40
Vražda v Orient expresu titulky 17, 19.30, 22
Všechno nejhorší titulky 22
Zahradnictví: Nápadník 13.30, 18.30, 21, 21.45

CineStar, Čtyři Dvory, Milady Horákové 1498
Liga spravedlnosti 3D dabing 13.30, 16, 18.30, 21
Bajkeři 13, 15, 17
Earth: Den na zázračné planetě dabing 15.15
Hráči se smrtí titulky 17, 19.10, 21.30
Liga spravedlnosti dabing 14, 16.30, 19, 21.30
Liga spravedlnosti titulky 20.30
Maxinožka dabing 13, 15
Milada 13.30, 17.20
Příšerákovi dabing 13.10, 16.40
Táta je doma 2 titulky 13, 19.20
Thor: Ragnarok dabing 15.10, 17.50, 20
Vražda v Orient expresu titulky 16.10, 18.30, 20.50
Všechno nejhorší titulky 21.30
Zahradnictví: Nápadník 14.15, 18.50, 21.20

DIVADLA
Jihočeské divadlo, Dr. Stejskala 19
Don Juan/komedie 19

KONCERTY
Koncertní síň Otakara Jeremiáše, Kněžská 6
Koncert absolventů dirigentských kurzů 19

Café Klub Slavie, Jirsíkova 2
Vypsaná fiXa/ dvojkoncert; 23. a 24. listopadu od 20 h

Kabaret u Váňů, Pabláskova 6
Večer písní zmrzlého dřevorubce 19.36

KD Trhové Sviny
Koncert kapely Jananas 20

POŘADY
Horká vana, Česká 7
Jak jsme tančili tango v Buenos Aires
O něm, biftecích, empanádách a zažitých omylech budou vyprávět a promítat fotografie
Stanislava Brůhová a Jiří Vinter 18.30

Jihočeská vědecká knihovna, Na Sadech
Čtenářská dílna: Perly z vosku a jiné příběhy 16

Hvězdárna a planetárium, Zátkovo nábřeží
Listopadové hvězdy/ pořad v planetáriu pro rodiny s dětmi od pěti let 16.30

Borek, Kulturní dům
Senior klub, k poslechu i tanci bude vyhrávat kapela Správná pětka 18

Pátek 24. listopadu 2017

České Budějovice
Jihočeské divadlo, Dr. Stejskala 19
Kráska a zvíře/taneční pohádka, premiéra 19

Divadelní sál Ledenice
Truchlící pozůstalí/ černá komedie v podání Strunkovického Ochotnického Spolku 19

Výstavy
České Budějovice
Galerie Hrozen, Hroznová 22
Václav Johanus/Krajiny snů – originály, grafika, ilustrace;
otevřeno út – pá 10 – 13.30 a 14 – 17, so 10 – 12 h/do 2. 12.

Radniční výstavní síň
Jiří Máška – obrazy, Tomáš Havlík – sochy/do 6. prosince

Galerie Nahoře/DK Metropol
Výstava fotografií Zdeňka Voženílka, který byl pokračovatelem meziválečných avantgardních fotografů/otevřeno po – pá 9 – 17 h/do 15. 12.

Hluboká nad Vltavou
Galerie Knížecí dvůr
Adventní a vánoční inspirace/ výstava kmenových autorů galerie – malba, grafika, keramika, sochy; otevřeno po – pá 10 – 16, so, ne 12 – 16 h/do 17. 12.

Týn nad Vltavou
Městská galerie
Pod bodem mrazu – výstava českobudějovické fotografky Bohuslavy Maříkové;
otevřeno út – ne 13 – 17 h/do 10. 12.