Růžový panter 2

Inspektor Jacques Clouseau se spojí se skupinou mezinárodních detektivů, kteří jsou tak úžasní jako on. Jejich misí je zastavit zloděje, který se pohybuje po celém světě a specializuje se na krádeže historických artefaktů.

Vévodkyně

Snímek nás přenese do 18. století a přiblíží nám příběh šlechtičny Georgiany, praprapratetičky princezny Diany. Paralela mezi jejich životy je více než zřejmá. Podobně jako princezna Diana i Georgiana, vévodkyně z Devonshiru, byla oslňující, charismatická a veřejností milována. V osobním životě jí ale štěstí nepřálo…

Nouzový východ

Mladí manželé Frank (Leonardo di Caprio) a Abby (Kate Winslet) žijí nevzrušivým životem americké střední třídy jako jejich sousedé, ale sami cítí, že do toho prostředí nepatří. Chtěla by se stát herečkou, proto se snaží Franka přemluvit k přestěhování do Paříže. Ani Frankovi se monotónní kariéra kancelářské krysy nezamlouvá, jenže místo snění o Paříži se oddává alkoholu a vnadné kolegyni. Jak se hroutí jejich společné plány a touhy, upadá i jejich vztah, jenž dospěje až do bodu mrazu. Jedinou cestu zpátky na vrchol představuje radikální řešení, ovšem k tomu by potřebovali najít sílu oba.

Soutěž s Deníkem a multikinem CineStar

Jaký bonmot pronáší představitelka Bohunky herečka Eva Holubová v novém snímku Líbáš jako bůh? Volejte ve čtvrtek od 10 do 10.05 h na číslo redakce 387 004 719. Vyhrát můžete některou z filmových cen.