Max Payne

Max Payne je individualistický policajt, který neuznává pravidla hry, protože už nemá co ztratit. Vyšetřuje sérii záhadných vražd, které by mohly souviset se smrtí jeho ženy a dítěte. Maxův svět je temný New York, ale ten je zde městem v rozkladu, městem rozloženým zločinem a drogami. Na své cestě naráží na mocné síly – skutečné i nadpřirozené, které se snaží Maxe navždy umlčet.

Saw 5

Hoffman pokračuje v práci Jigsawa. Jeho tajemství je však skoro prozrazeno a on se musí vydat na lov, aby zabránil svému prozrazení.

Láska on–line

Ida a Sandor žijí každý zcela odlišně. Ida bydlí uprostřed velkoměsta se svou matkou trpící depresemi. Tráví svůj čas nakupováním oblečení a chozením na párty. Jako atraktivní a oblíbená dívka si vždycky najde způsob, jak se dostat do těch nejexkluzivnějších míst.

Na druhou stranu Sandor, plachý samotář, nikdy s žádnou dívkou nic neměl, nikdy nebyl pařit a ani se nikdy neopil. Studuje klasický balet a předstírá, že mu nevadí, když mu spolužáci říkají „šukající král teploušů“.

I přesto mají Sandor s Idou společného více, než si oba myslí . . .

Katyň

Slavný polský režisér Andrzej Wajda zpracoval jednu z nejtemnějších událostí polských dějin: masakr 22 500 polských vojáků i civilistů, který provedla sovětská tajná policie NKVD v roce 1940. Kolem masakru vznikla řada kontroverzí a nejasností. Hromadné hroby obětí odhalili Němci v roce 1941. Moskva na oplátku z masakru obvinila Němce, západ o masakru mlčel… Rusko až po padesáti letech mlčení v roce 1990 přiznalo, že Stalin vraždy polské vojenské a společenské elity opravdu nařídil. Přesto Rusko stále odmítá odtajnit dokumenty týkající se této události a uznat masakr za genocidu.

Umírající zvíře

Příběh o lásce a smrtelnosti, svobodě i utrpení podle románu Philipa Rotha.

SOUTĚŽ s Deníkema multikinem CineStar


Ve snímku Umírající zvíře sehrál hlavní roli Ben Kingsley. Jaký film tohoto herce nejvíce proslavil? Volejte ve čtvrtek od 10 do 10.05 h na číslo 387 004 719. Vyhrát můžete některou z filmových cen.