Od 20 hodin tam totiž začíná Turné pro radost, kde vystoupí známé české hudební kapely. A to Tři sestry a Divokej Bill.

Milovníci těchto dvo kapel si mohou lístek koupit přímo na místě v hale, a to za 320 korun, či v předprodeji. Tam je lístek o čtyřicet korun levnější.

Punk

Tři sestry jsou česká hudební skupina hrající původně punk, která vznikla v roce 1982. Později inklinovaly k různým stylům hudby přes rock, punkrock a občas i metal až po hardcore. Textařem, hlavním zpěvákem a nejznámější osobností kapely je Lou Fanánek Hagen, vlastním jménem František Moravec. Dalšími členy jsou Veronika Borovková (Supice), Tomáš Doležal (Ing. Magor) a další. Někdy se styl této kapely označuje také jako pubrock pro její texty s hospodskou tematikou.

Rok 1997

Úvalská kapela Divokej Bill byla založena v průběhu roku 1997. A to z trosek kapely Wáša a již existujícího o dva roky staršího Medvěd 009. Kapela Divokej Bill v obsazeni Vašek Bláha (kytara, zpěv), Ondra Pospíšil (banjo, zpěv), Míla „Jurda“ Jurač (basa), zpěv a Ota Smrkovský (bicí), dala hlavy dohromady a sestavila zhruba desetipísňový program, se kterým začala objíždět menší kluby a hospody v okolí.

Největšími hity Tří sester jsou bezpochyby písně jako Pijánovka, Dederon, Život je takovej, Kovárna, Kelti, Aida či Homosexuál. Divokej Bill boduje kousky jako Pocit, Plakala, Čmelák, Parní stroj anebo Svatá pravda.