V Budvar aréně zazpívá 3. listopadu Lucie Bílá. V Českých Budějovicích zakončí zpěvačka své Černobílé turné, které je zatím její největší, na němž chce zapomenout na svůj statický postoj 
u stojanu s mikrofonem a změnit své rčení, že jediný pohyb, kterého je schopna, je vítr ve vlasech. Změnila kvůli němu životosprávu, přidala cvičení i plavání, aby byla v co nejlepší formě. Turné bere jako svoji olympiádu.

„Bude to opravdu mega show. Turné má název Černobílé, protože jsem černá i bílá, umím se smát i brečet, být veselá i smutná… Turné bude ale velmi barevné. V černé jsou všechny barvy smíchané dohromady, všechny moje pocity, touhy, nápady i nálady,“ říká zpěvačka a slibuje spoustu světel i skvělý zvuk.

V Českých Budějovicích se bude v neděli, jak řekla, obzvlášť snažit. Chce poděkovat lidem 
z jihočeských mlékáren za ohromnou pomoc při letošních povodních u jejích sousedů v Kralupech nad Vltavou. Při evakuaci poslal ředitel Madety Milan Teplý tolik jídla, že zachránilo všechny, co přišli na pár dní o domov. „Ani nevíte, jak moc si takových lidí vážím. A kromě toho jsem v tomto kraji natočila některé své filmy, od pohádky Princezna ze mlejna přes první 3D muzikál V peřině až po Babovřesky se Zdeňkem Troškou," řekla Lucie Bílá.

Koncert začne v 19 hodin, nejdřív zazpívá jako host Patricie, zhruba v půl osmé přijde na pódium hlavní hvězda. Vstupenky stojí na portálu Ticket Art od 390 do 1290 korun.