Čím jste chtěl být jako dítě?
Fotograf. Byl to můj velký koníček, chtěl jsem dělat reklamní fotky, reportáže.

Napadlo vás někdy praštit s tím, co děláte?
Napadlo, ale vždycky byl někdo okolo mě, který mi řekl, ať to nevzdávám a podpořil mne tím, že řekl, že to dělám dobře a že úspěch přijde.

Jaké máte koníčky, čemu se nejraději věnujete ve volném čase?
Rád cestuji a chodím do divadla, poslouchám americkou country, chodím na dobré jídlo, zejména pravé steaky. O prázdninách miluji moře, především Jadran, rád si vychutnávám tu nádheru. Také čtu bibli , knihy o mezilidských vztazích a politice. Sleduji kulturní, společenské a politické dění kolem sebe. Takže u mne z televizních programů jasně vede ČT 24.

Co vás spolehlivě rozčílí, kvůli čemu se nejčastěji zlobíte?
Kvůli nespolehlivosti, lajdáckosti a nekorektnosti druhých. Obzvláště v podnikání je to u nás někdy moc vyčerpávající. Podnikání v ČR je džungle. Mimo to mne moc irituje, když někdo neumí správně česky a dělá pravopisné chyby. Takovým lidem neodepíši někdy ani na SMS.

Co vás naopak vždycky pobaví a rozesměje?
Woody Allen. Ať již on sám, jeho filmy, divadelní hry či knihy o něm, to pookřeje celé nitro.

Jaký alkoholický nápoj máte nejraději?
Žádný, jsem přísný abstinent.

Jaké téma je pro vás tabu?
Nemám v zásadě žádné tabu, mluvím o všem otevřeně. Zastávám názor, že se může hovořit o čemkoli, avšak spisovně a kultivovaně. Nemělo by to být nikdy vulgární či lascivní. Pak lze hovořit vlastně skoro o čemkoli a kdykoli.

Co je podle vás za hranicí, za kterou by už člověk neměl jít?
Nerespektování osobní svobody druhých. Každý z nás má právo říci ano či nikoli. Jenže dnešní společnost je založena na manipulaci a to ve všem a všemi prostředky. A to je špatné.

Kdo je vaším nejoblíbenějším politikem?
Hillary Clinton a Jana Bobošíková. Jinak mne v poslední době moc mile překvapuje v pozici ministra Vít Bárta, přestože nejsem volič Věcí veřejných.

Na kterou knihu nedáte dopustit a jaký je váš oblíbený film?
Je to bible, která má a může dát člověku to nejcennější, co lze získat. Poznání sama sebe a jeho záchrany. Oblíbený film? Jen ho nechte, ať se bojí s Luďkem Sobotou.

Za co utrácíte nejvíc peněz?
Za dobré jídlo, hudbu a služby, jako úklid, praní prádla a tak dále.

Co pokládáte za svůj největší úspěch v profesním životě a na co jste nejvíc pyšný ve svém osobním životě?
Úspěch? V čem se měří? No, ale sám za sebe mám radost z toho, že jsem zorganizoval mnoho pěkných akcí a že lidé mají z mé práce radost.
Pyšný v osobním životě? Jsem vděčný Bohu a lékařům, že mne zachránili a že žiji, dá se říci, plnohodnotný život, neboť právě před rokem jsem prodělal závažnou nemoc, která mne dostala až na samou propast mezi životem a smrtí. Každý den děkuji za život a stovkám lidí, kteří mne v této mojí životní etapě podrželi, potěšili a bojovali prakticky se mnou, abych s nimi zde mohl být.