Módní show sezony, která přinese divákům strhující podívanou a zároveň pomůže konkrétní finanční pomocí znevýhodněným dětem. Tak to je společná meta pro pořadatele i pro známé osobnosti z řad zpěváků, moderátorů, modelek i módních tvůrců, kteří vystoupí v rámci Benefiční módní přehlídky pro Nadaci Terezy Maxové.

Exkluzivní módní show se uskuteční v úterý 11. listopadu od 19.30 hodin ve Sportovní hale v Českých Budějovicích a ve svém již IV. ročníku přinese opět bohatou inspiraci v podobě nejnovějších trendů české i světové módy. Na originálně pojaté přehlídkové scéně bude módní kolekce předvádět i úspěšná topmodelka Andrea Verešová, těšit se můžeme dále na Miss ČR 2008 Zuzanu Jandovou, Miss ČR 2005 Lucii Královou a na mole nebude chybět ani známá modelka Zuzana Belohorcová, která se navíc ujme i role moderátorky a provede diváky celým benefičním večerem.

Svou nejnovější autorskou kolekci plnou originálních modelů s osobitým stylem představí přední módní návrhářka Natali Ruden, která obléká řadu českých i zahraničních celebrit.

Svým zpěvem přijedou potěšit diváky hvězdy soutěže X-Faktor Jiří Zonyga a Martina Pártlová a nebude chybět ani překvapení v podání těch nejmenších, kterým je tento benefiční večer věnován.

Vrcholem večera se stane slavnostní předání finančního daru Nadaci Terezy Maxové. „V loňském roce jsme předali do rukou ředitelky nadace šek s finanční částkou 150 tisíc Kč a doufáme, že letošní čtvrtý ročník bude minimálně stejně tak úspěšný,“ uvedla Lenka Střítecká, jednatelka pořádajících agentur Artmodels a Art4promotion. Největší část z předaného loňského finančního daru putovala na podporu projektu občanského sdružení Malíček, jehož cílem je dlouhodobá péče o děti v Dětském centru v Krči.

Vstupenky na Benefiční přehlídku pro Nadaci Terezy Maxové je možné zakoupit za 250 Kč v DK Metropol České Budějovice nebo přímo ve Sportovní hale.