Ve středu 1. srpna zahrají od 19.30 na nádvoří českobudějovické radnice, o den později začíná ve 20 hodin jejich koncert na hradě Rožmberk nad Vltavou.
„Při našich obou koncertech zaznějí naše největší hity z minulých let, ale posluchači se mohou těšit i na úplně nové písně,“ slibuje kontrabasista kapely Nezmaři Pavel Jim Drengubák.


„K posluchačsky nejvděčnějším patří například Bodláky ve vlasech, stejně jako další písničky, které pro nás napsal Miki Ryvola.“
Známý trampský písničkář Miki Ryvola občas na koncertech Nezmarů také vystupuje.


„Posluchačům zahrajeme i nové písničky, které jsou z našeho zatím posledního alba. Jmenuje se „Kdo si zpívá, má do ráje blíž,“ pokračuje Drengubák.
„Naši posluchači si tak mohou během koncertu s námi zazpívat písničky ze všech období kapely, tedy od historie až po současnost,“ dodává Pavel Jim Drengubák.


Za 25 let aktivního koncertování kapela Nezmaři posbírala všechna ocenění, která se v tomto žánru udělují. Kromě plzeňských Port jsou členové skupiny také držiteli dvou Zlatých klíčů. Tato prestižní cena se uděluje pro nejlepší skupinu roku v kategorii folk a country.