Jak bude koncert v Metropolu vypadat? S jakým programem jste na turné vyjeli?
V podstatě jsme na turné už jedenáct let, tak dlouho hrajeme non stop, průměrně 100 koncertů ročně. I díky tomu jsme v dobré kondici, a repertoár si tak můžeme měnit jak chceme a klidně i na poslední chvíli, takže kompletní playlist si teď nedovolím odhadnout. Ale určitě zazní také pecky jako Ty a tvoja sestra, Žily, Čím to je…

Zahrajete také nějaké novinky a jaké například?
V poslední době hráváme naši píseň, kterou jsme nazpívali společně s kapelou Chinaski, Ná, Ná, Ná… Je to aktuální singl a má za sebou víc než 33 týdnů dlouhou šňůru v českých a slovenských rádiích. Dá se říct, že tuto novinku si momentálně užíváme nejvíc.

V Budějovicích nehrajete poprvé. Máte na ně nějaké zajímavé vzpomínky?
Určitě, výhled z hotelu Gomel je k nezaplacení. Pokaždé, když v něm máme možnost spát, chceme co nejvyšší patro. No a budvar je pořád budvar, takže když zážitky nepřinese život, přinese je budvar (úsměv).

Na co se do Budějovic nejvíc těšíte?
Na kamarády, které jsme delší čas neviděli. Dá se říct, že v každém městě máme nějaké známé, takže na debatu po koncertě.

Loni jste odehráli jubilejní 1000. koncert. Jaký byl vašima očima?
Super, monumentalní s velkým ohňostrojem, tisíce lidí, prostě paráda, jedinečný zážitek. Uvidíme, kde odehrajeme ten dvoutisící.

Jakou písničku jste naposledy dopsal a o čem je?
Pomaličku chystáme novou desku, takže múza už u nás doma znova spává, ale jsou to zatím jen takové skicy. Nechte se překvapit.

Co jste s kapelou prožil v poslední době výjimečného?
Narozeniny Karla Gotta, náš tisící koncert, nahrávání duetu s Chinaski. V podstatě se dá říct, že když jste jedním z členů No name, prožíváte život plnými doušky stále…