Přišlo přes 5000 lidí, to je asi výrazně víc, než bylo v roce 2010 na Jaromíru Nohavicovi.
Oproti Jarkovi je to účast dvojnásobná. Rozdíl je v tom, že na Jarka jsme nedělali žádnou kampaň. Myslím si, že Tomáš Klus by dokázal přilákat tolik lidí i bez reklamy, jenom se to nedá vyhodnotit.

Není počet diváků, kteří do parku přišli, už maximum?
Myslím si, že to není strop. Jediný problém byl při vstupu, kdy jsme vyhodnotili, že budou stačit tři koridory. Nebyl by problém udělat koridorů dvacet a odbavení by trvalo dle mého tak 15 minut. Měli jsme zpoždění asi 25 minut, což je při koncertech tohoto typu běžné. Kdyby se použily tribuny, tak by se do parku vešlo ještě o třetinu lidí více.

Stalo se již v historii festivalu Okolo Třeboně, že by se před Třeboní vytvořila dvoukilometrová fronta aut jako v pátek?
Při velké jízdě Okolo Třeboně na kolech. Náš cyklozávod je založen na tom, že nikdo přesně neví, kde je cíl, aby se předešlo zbytečné soutěživosti. Vyjeli jsme na kruhový objezd a nikdo nevěděl, kudy 
z něho vyjet, takže jsme zhruba půlhodiny kroužili, a tím pádem tahle fronta nastala.

Jak těžké bylo získat Tomáše Kluse?
Byli jsme v kontaktu dlouho. Navíc se k tomu pojí historka, kdy mě manažerka Bára před sedmi lety oslovila, že by pro mě měla na Okolo Třeboně zajímavého písničkáře. Já jí nabídl scénu Houpací kůň, kde podporujeme začínající muzikanty… Příprava trvala dva roky. A jsem rád, že člověk, který měl začínat na Houpacím koni pod altánkem v parku, dokáže po sedmi letech celý park naplnit.

V Třeboni se Tomáš Klus podepisoval prý skoro tři hodiny.
Opravdu skoro tři hodiny, 
a kdyby ji nezasekli, byla by autogramiáda ještě delší. Bylo vidět, že Tomáš své fanoušky nechce zklamat. Je to neuvěřitelné.