Jejich taneční zábavová skupina MTO Universal zahraje od 20 hodin. Diváky rozesměje Malý Taneční Orchestr i svými převleky.

Velká část členů pochází z Divadla Sklep, například Tomáš Hanák, Lenka Vychodilová, Jana Hanáková a Fero Burda, mezi dalšími figurují výtvarníci Zdeněk Lhotský, František Skála, Aleš Najbrt a muzikanti jako Jiří Podzimek nebo Roman Fojtíček.

Spojil je humor, láska k hudbě a nadšení. Strhnou svou divokostí, barevností a vtipem. Jejich výlety nejsou tak časté, o to více si je užívají. Vybaví se svými nejlepšími modely a módními doplňky. „Předvedeme to nejlepší z toho nejhoršího za posledních 40 let,“ řekl Tomáš Hanák.

Desetičlenné těleso má věrné fanoušky, kteří je podporují. Potvrzuje to organizátorka Šárka Kosová. „Bude to stylové, někteří lidé už si pořizují oblečky, takže lze čekat řadu převleků,“ doplnila s tím, že koncert symbolicky zahájí páteční Noc galerií.

Vstupenky v předprodeji stojí 250 korun, na místě zaplatí diváci o třicet korun více. Sehnat je lze ve Slavii, Music centru a Domě kultury Metropol. Je možné si zamluvit i celý stůl.

SOUTĚŽ

První dva čtenáři, kteří ve středu od 10 hodin zavolají na číslo 387 411 428 a správně zodpoví otázku K jakému filmu vytvořil Aleš Najbrt plakát, za něhož dostal letos Českého lva, získají po volné vstupence na koncert.