Předchozí
1 z 5
Další

Jsem netrpělivý snílek, říká Míša Kováčová

Kdyby to šlo, pomohla by všem zvířatům v útulcích. Také by chtěla mít dost času a prostředků na cestování po světě. Ale i v Čechách je pro 34letou Míšu Kováčovou z Českých Budějovic krásně.

Jsem ve znamení Ryb, mou největší je vášní moře. Proto se většinou vydávám někam do světa, kde si ho mohu dosytosti užít. Ráda cestuji a objevuji nová místa, nové kultury, seznamuji se se zajímavými lidmi. Neobyčejné kouzlo mají i hory, a i když nejsem lyžař, výhledů na zasněžené vrcholky a průzračnost jezer či řek v údolí se nemohu nabažit.

foto č. 1Zdroj: Deník / Redakce

Budějovice jsou mé rodné město, žiju tu a pracuju jako logistik ve firmě vyrábějící spojovací materiály. Práce mne baví i díky fajn kolektivu. Mám na starosti příjem objednávek, prodej a vývoz zboží, které putuje jak do zemí EU, tak po tuzemsku. Myslím, že jsem přátelská, optimistická, nechybí mi odvaha a ráda pomůžu. Zároveň jsem i netrpělivým snílkem.

foto č. 2Zdroj: Deník / Redakce

Necestuju jen po světě. Když je alespoň trochu hezké počasí, vytáhnu tenisky, hodím batoh na záda a toulám se přírodními stezkami po Čechách. Dokonale relaxuju při procházkách lesem, podél řek a skal, když vylezu na kopec nebo zříceninu hradu a můžu se kochat nekonečnými výhledy naší krásné krajiny.

foto č. 3Zdroj: Deník / Redakce

Miluji adrenalin. Sahám po každé výzvě, která se mi naskytne. Život rychle utíká a jednou nechci litovat věcí, které jsem neudělala nebo nezkusila. Po překonání strachů, které jsou naší největší životní brzdou, nakonec zjistíme, že nebylo čeho se bát.

foto č. 4Zdroj: Deník / Redakce

Taky mě baví in-line brusle, jóga, fotografování, posezení s přáteli, večery s knihou a mé dvě kočky, které jsem si osvojila z útulku. Jsou to skvělé společnice, rozdávají radost, dobrou náladu a navozují pohodovou domácí atmosféru. Život bez zvířecích mazlíčků už bych si nedokázala představit, nejraději bych zachránila všechny, které v útulcích čekají na nový domov.

foto č. 5Zdroj: Deník / Redakce