Předchozí
1 z 5
Další

Radostné reakce mě ženou dopředu

Osmadvacetiletá Hana Tvarohová z Vlkovic vyrůstala na statku a celý život ji provází láska ke zvířatům a pomoc potřebným. Denně bere do ruky fotoaparát.

K profifocení vedla dlouhá cesta. Nejprve jsem několik let fotila na mobil, dávala to na internet jen pro radost a díky kritice a radám jsem se hodně naučila. Když začaly chodit první nabídky, pořídila jsme zrcadlovku a udělala první krok k mé vysněné práci.

Radostné reakce mě ženou dopředu.

Od dětství jsem milovala pohádky, různé legendy a mytologii, proto jsem se rozhodla toto zaujetí odrazit i ve své tvorbě. Snažím se, aby každá má fotka byla originální a měla jedinečnou atmosféru.

Foto č. 2

Vyrůstala jsem na statku v malé obci na Lišovsku obklopena zvířaty. Láska k nim a péče o ty, kteří si sami pomoci nemohou, mě provází celý život. Zapojuji se do různých dobročinných projektů a pravidelně navštěvuji Český nadační fond pro vydru v Třeboni, kam nosím jídlo a finanční dary. Ráda bych rozjela vlastní charitativní projekt, už delší čas ho plánuju.

Foto č. 3

Díky fotografování jsem se seznámila s mnoha zajímavými lidmi. Řadu z nich dnes považuji za dobré přátele a s některými také spolupracuji. Díky tomu si tak třeba mohu půjčovat na focení koně. Krásná majitelka československého vlčáka mi zase příležitostně dělá modelku.

Foto č. 4

Dětem i dospělým chci díky fotkám plnit přání. V lednu jsem ho splnila malému, budoucímu letci, loni rodině strojvedoucích díky fotkám v retrostylu. Radostné reakce na výsledek mne naplňují a ženou v práci kupředu.

Foto č. 5