Předchozí
1 z 4
Další

Skoro ještě čerstvý třicátník Zdeněk Musil z Českých Budějovic je velký milovník jídla. Však také sám s úsměvem říká, že není líný se najíst. Ty kulatiny jsem oslavil letos v srpnu a s přítelkyní Alenou máme šestiměsíční princeznu Nikolu, která mi dělá radost každý den. Jak jen to čas dovolí, věnuji se rodině a malou bereme všude tam, kde projede kočárek. Její pokroky si užíváme.

foto č. 1

Mým velkým koníčkem je nohejbal, hraju ho od sedmi let. V NK Propagační podnik Legendy České Budějovice je super parta. Mým největším úspěchem je titul mistra světa v singlu.

foto č. 2

Propadl jsem vínu, ale na pivo nezanevřel. Mou zálibou je Vinotéka Sklípek. Ke steaku prostě patří dobré červené. O vinařský sortiment se zajímám a také se v tomto směru vzdělávám. Vážně miluju jídlo, rád vařím, koštuju. Nemám rád postoj: tohle nejím a ještě jsem ani ne-ochutnal. A když mě má přítelkyně za jídlo pochválí, je to vždy odměna.

foto č. 3

Vypomáhám s propagací nohejbalu. Technicky zajišťuji živé přenosy, také komentuji. Spojil jsem příjemné s užitečným a touto aktivitou se snažím nohejbal dostat do povědomí veřejnosti. Kromě nohejbalu jsme dělali třeba přenos české metané, footvoley, teqball a novinkou je spikeball.

foto č. 4